Підбір покрівлі та фасаду

Спеціальна розробка нашої компанії, яка буде корисна архітекторам, дизайнерам і власникам будинків, що будуються, – онлайн програма по підбору кольору гнучкої черепиці на моделі будинку. Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить вам підібрати кольори бітумної черепиці, їх оригінальну фактуру і малюнок до колірного рішення стін будівлі. Наш програмний продукт дозволить вам знайти і побачити на моделі будинку то поєднання, яке допоможе зробити споруджуваний будинок ідеальним.

На зображенні моделі будинку необхідно вибрати колір стін будівлі. Для вибору кольору і фактури гнучкої кровлі скористайтеся меню, розташованим в нижньому лівому кутку. З представлених колекцій необхідно вибрати той варіант, який, на вашу думку, буде ідеальним поєднанням покрівлі і стін будівлі.

Примітка: Зверніть увагу, що зображення товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару. Інформація зазначена на сайті, що стосується товару, носить довідковий (інформаційний) характер і не є публічною офертою.